Udostępnij:

Dwa zwycięstwa w dwóch pierwszych meczach sezonu z dwoma drużynami ŁKSu odnotowali nasi młodzicy. Najpierw bez problemu ograli rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego, a tydzień później pokonali pierwszą drużynę

Tydzień temu wygraliśmy z drugą drużyną 114:21. Był to łatwy mecz, ponieważ drużyna z Łodzi składała się młodszych i początkujących koszykarzy.

Jednak mecz z pierwszą drużyną był o wiele trudniejszy i bardziej wyrównany. Przez zdecydowaną większość meczu to ŁKS prowadził kilkoma punktami. Nasi chłopcy grali za wolno i mało skutecznie w ataku. W obronie mieliśmy problem ze zbiórką, przez co ŁKS miał wiele ponowień ataków. Nie wyprowadzaliśmy żadnych szybkich ataków. Przez trzy kwarty nie mogliśmy narzucić przeciwnikowi swojego stylu gry. Czwarta kwarta należała jednak do nas, a szczegónie jej początek w którym zaliczyliśmy serię punktową 14:0. Ustawiło to wynik meczu i i uspokoiło nerwy. Wygraliśmy ostatnią kwartę 26:10 a cały mecz 62:50.

Gratulujemy naszym chłopcom tego że poradzili sobie z nerwami i wygrali mecz mimo słabszej dyspozycji w przeciągu 3 kwart. Gratulujemy rozpoczęcia sezonu od dwóch zwycięstw !