Udostępnij:

Młodzicy, pod kierownictwem Trenera Wiesława Wincka pokonali w sobotę GTK Głowno 94:40 i umocnili się na pozycji lidera grupy B.

Pabianiczanie wygrali bardzo wysoko trzy pierwsze kwarty (26:6 ; 30:5 ; 20:8). W czwartej kwarcie, z powodu wysokiego prowadzenia w szeregi naszej drużyny wkradł się brak koncentracji co wykorzystali goście z Głowna. Przegraliśmy ostatnią kwartę trzema punktami, co nie miało jednak wpływu na wynik końcowy spotkania.

Po trzech kolejkach, nasi zawodnicy mają 3 zwycięstwa i 0 porażek, oraz najlepszy bilans punktowy w grupie (+159). Chłopcy muszą jednak pamiętać, o tym że poważniejsze mecze zaczną się po nowym roku kiedy to dojdzie do połączenia dwóch grup i stworzenia grupy mistrzowskiej. Dlatego każdy mecz trzeba gra na 100% i korzystać z każdej minuty pobytu na parkiecie.