Udostępnij:

Dzisiejsze wydarzenie koszykarskie jakie nasz klub organizował w pełni spełniło oczekiwania licznie zebranej publiczności, która prawie po brzegi wypełniła hale MOSiR-u. Tak wielu kibiców na tej hali nie było od czasów żeńskiej ekstraklasy i drużyny Włókniarza Pabianice czyli dawno temu…

Mecz przeciwko drużynie ŁKS Szkoła Gortata Łódź był wyrównany, ale niestety tylko do 20 minuty. Od 3 kwarty uwidoczniła się zdecydowana przewaga naszych rywali, którzy wygrali tę kwartę 25:8. Niestety czwarta kwarta również należała do gości 24:14.
Wynik końcowy 86:56 dla ŁKS-u.

Przez 40 min. mogliśmy podziwiać dojrzałą koszykówkę w wykonaniu zawodników, którzy są zapleczem 2 ligowej drużyny ŁKS-u i aktualnie są viceliderem tabeli. MVP meczu drużyny ZEC PKK 99 trener Wiesław Wincek wybrał Bartka Frątczaka, który został uhonorowany nagrodą Prezydenta miasta Pabianic Pana Grzegorza Mackiewicza!

W przerwie meczu swój show miał Aro Przybylski, który pokazał wsady na miarę wyczynów NBA.

Bardzo dziękujemy licznej publiczności i już teraz zapraszamy na kolejny mecz przeciwko drużynie TKM Włocławek. Proszę śledzić naszą stronę internetową w celu więcej informacji nt. nadchodzącego meczu