Udostępnij:

Bardzo dobrze spisali się chłopcy w meczu z Głownem. Mimo tylko dziesięcioosobowego składu, oraz braku czołowych strzelców drużyny, zagrali bardzo zespołowo i pokonali trzeci w naszej tabeli GTK w stosunku 88:34.

W szeregach gospodarzy punkty rzucało tylko 4 graczy. W naszym zespole aż ośmiu zawodników wpisało się na listę strzelców, a czterech z nich uzyskało ponad 10 punktów. W tym meczu mieliśmy okazję poćwiczyć kilka wariantów ofensywnych. W zdecydowanej większości akcji potrafiliśmy wykreować czyste pozycje (również z półdystansu i dystansu). Niestety mimo czystych pozycji nasza skuteczność z daleka nie powalała (35% półdystans / 16% za 3). Gdybyśmy trafiali, wynik byłby znacznie wyższy.

Cieszy dobry występ naszych rozgrywających, którzy agresywnie grali 1×1 i kreowali w ten sposób pozycje dla siebie, oraz partnerów z zespołu. Duet Szewczyk/Wierzchowski rzucił razem 40 pkt i rozdał 9 asyst. Cały zespół miał 17 asyst co też jest bardzo dobrym wynikiem. Double-double zanotował Kuba Ozga (26 pkt, 10 zb, 5 prz).

Gratulacje dla zespołu !! Zagraliśmy na prawdę fajny mecz

Chwali swoich wychowanków trener Adam Jurga

W meczu zagrali: Frydrych Oskar, Jęch Aleksander, Jęch Maksymilian, Moczkowski Kacper, Owczarek Wiktor, Ozga Jakub, Szewczyk Maciej, Wlazło Piotr, Wołosz Adrian, Wierzchowski Wojciech.

Statystyki ŁZKosz