Udostępnij:

Niestety nie udało się uświetnić Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwycięstwem naszych 3 ligowców. Po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrywamy z TKM Włocławek 81:85.

To był jeden z najlepszych meczy męskiego basketu w historii naszego klubu. Nasi byli bardzo zmobilizowani i zagrali na maksimum swoich możliwości. Było piękno koszykówki i prawdziwe emocje do końca meczu. Przeciwnik, którego trzon tworzyli zmiennicy ekstraklasowego Anwilu Włocławek byli z początku zaskoczeni postawą naszych koszykarzy. Po pierwszej kwarcie wygrywaliśmy 25:18. W miarę trwania meczu widać było jednak coraz bardziej ogromne doświadczenie i ogranie naszych rywali, którego niestety nam brakuje… Pomimo dwucyfrowego prowadzenia nasi nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca.

Przegraliśmy ostatnie 4 minuty 8 do 20.Warto zwrócić uwagę na 10 trójek trafionych przez naszych zawodników.

Teraz naszych czeka wyjazd do Kutna.
Liczymy na zwyciestwo !!!


STATYSTYKI ŁZKosz