Udostępnij:

Wyjątkowo, bo w środę swój mecz rozegrali kadeci pierwszej drużyny. Po dobrym meczu, wygrywamy z drugą drużyną AZS PWSZ Ósemki Skierniewice 96:36 i plasujemy się na drugim miejscu w tabeli, za plecami ŁKS Łódź.

Mecz miał podobny przebieg do poprzednio wygranych spotkań z Łowiczem, czy Głownem. Nasi od początku do końca stopniowo powiększali przewagę, która na koniec meczu wyniosła 60 punktów. Wszyscy zawodnicy zagrali podobną liczbę minut (17-20) i wszyscy trafili punkty. Najwięcej zdobyli ich Bartek Pająk (18), oraz Przemek Kociszewski (17). Tym razem nie rzuciliśmy tak dużo punktów w ataku, ale zagraliśmy dużo lepiej i agresywniej w obronie niż w poprzednich potyczkach. W ataku natomiast nasi rozgrywający bardzo dobrze kontrolowali tempo gry, a cały zespół dobrze dzielił się piłką (21 asyst). Cieszy też tylko 10 popełnionych strat. By przekonać się jak fajnie zagraliśmy – zachęcamy do obejrzenia filmiku z najlepszymi akcjami meczu który znajduje się poniżej.

W piątek, 7 grudnia rozegramy pierwszy mecz tego sezonu w roli gospodarza. Do Pabianic przyjeżdża faworyt ligi kadetów ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do kibicowania! Początek meczu o godzinie 18:30 na hali MOSiR.

Statystyki

Skrót meczu