Udostępnij:

Po ośmiu meczach pierwszej fazy rozgrywek, nasi kadeci z 6 zwycięstwami i 2 porażkami na koniec pierwszej fazy rozgrywek zajęli finalnie drugie miejsce w grupie A. Nad nami w tabeli znalazł się ŁKS Łódź, który wygrał z nami dwukrotnie.
W meczach z Głownem, Łowiczem, oraz Skierniewicami II wygrywaliśmy średnio różnicą 63 punktów. W tych spotkaniach staraliśmy się grać więc szerokim składem i szukaliśmy różnych rozwiązań taktycznych w celu przygotowania się na mecze z ŁKS-em. W pierwszym spotkaniu, w Pabianicach udało nam się walczyć do ostatniej minuty o zwycięstwo. Niestety w wyjazdowym rewanżu ŁKS był od nas zdecydowanie lepszy.

Do rundy finałowej wchodzimy więc z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Rywalami w kolejnych meczach będą: pierwsza drużyna AZS PWSZ Ósemka Skierniewice, KKS Pro-Basket Kutno, oraz START Łódź. Naszym celem będzie awans do turnieju strefowego. Prawo do udziału w nim otrzymają dwa najlepsze zespoły z woj. Łódzkiego oraz woj. Kujawsko-Pomorskiego. Już w najbliższą niedzielę zmierzymy się na wyjeździe z Kutnem

Życzymy powodzenia naszym chłopakom, a kibiców zapraszamy do wspierania naszych chłopców, szczególnie na naszej hali MOSiR !