Udostępnij:

Trzy mecze i trzy zwycięstwa. Taki bilans zanotowali nasi seniorzy w rozgrywanym w Pabianicach turnieju półfinałowym o awans do II ligi mężczyzn. Pomarańczowi wygrali kolejno z Legionowem, Piłą i Warszawą. Kolejny krok do walki o awans to finał rozgrywany w Raciborzu.

W pabianickiej prasie, oraz na portalach internetowych życiapabianic.pl oraz epainfo.pl pojawiło się dużo artykułów podsumowujących poszczególne mecze jak i cały turniej (linki poniżej), dlatego nie ma sensu dodawać kolejnych relacji ze spotkań. Możemy jedynie napisać, że turniej rozgrywany w Pabianicach był ogromnym sukcesem sportowym i organizacyjnym. Na parkiecie wygraliśmy trzy mecze, z czego dwa po bardzo emocjonujących spotkaniach. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, ponieważ w każdym spotkaniu graliśmy trochę innym składem i każdy dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu. Trybuny były wypełnione po brzegi, kibice kulturalnym i żywiołowym dopingiem dali naszym chłopcom niesamowicie dużo energii, na trybunach było dużo dzieci i młodzieży i za to bardzo dziękujemy.

Podziękowania dla firmy Pro Dj’s  za oprawę muzyczną podczas spotkań.
Dziękujemy również naszym sponsorom: firmie ZEC Pabianice, oraz Sanbud Pabianice, a także władzom miasta i powiatu za wspieranie finansowe naszej drużyny na przestrzeni całego sezonu, a także doping w trakcie tego weekendu !

ZEC PKK 99 Pabianice     92 : 53     KS Legion Legionowo
Statystyki PZKosz

ZEC PKK 99 Pabianice     84 : 82     KS Basket Piła
Statystyki PZKosz

ZEC PKK 99 Pabianice     88 : 79     KU AZS Uniwersytet Warszawski
Statystyki PZKosz

Podsumowania turniejowe:

EPAINFO.PL
ŻYCIE PABIANIC – część 1
ŻYCIE PABIANIC  – część 2

Fot. Marcin Cajdler

Fot. Stanisława Bogacka