Udostępnij:

Po przerwie spowodowanej pandemią Koronawirusa – na parkiety powrócili nasi kadeci. Zadania nie mieli łatwego, przyszło bowiem zmierzyć im się ze zdecydowanym liderem tych rozgrywek czyli ŁKS-em Łódź. Po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej – ulegliśmy łodzianom 59:95.

W kadrze naszej drużyny znalazło się tylko 8 osób, co trenerowi Jurdze utrudniło rotację, a zawodnikom grę na najwyższych obrotach przez całe 40 minut spotkania. Póki były siły – graliśmy dobre zawody. To ŁKS prowadził, ale nie tak wysoko jak w pierwszym meczu, gdzie już po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 7:35. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 44:32 dla gospodarzy.

Po zmianie stron przeważali już nasi rywale. Słabo rozpoczęliśmy trzecią kwartę, zaliczając serię strat i zbyt szybkich rzutów w ataku. Później ustabilizowaliśmy swoją grę, ale mimo to ŁKS wyprowadzał dużo szybkich ataków, z czego zdobywał punkty. Nam zabrakło sił by walczyć agreswyniej. Mecz zakończył się wynikiem 59:95. Dwucyfrowe zdobycze punktowe zdobyli: Moczkowski Kacper 15 / Skoneczka Mateusz 14 / Jęch Maksymilian 11

PLUSY/MINUSY
+ 14 punktów Mateusza Skoneczki (rekord sezonu)                                     – Powrót do obrony / Asekuracja szybkiego ataku
+ Dużo wymuszonych fauli                                                                                 – Dużo łatwych rzutów ŁKS z dystansu
+ Agresywna gra 1×1                                                                                             – Kilka prostych, niewymuszonych błędów
+ 17/25 osobistych (68 %)

Statystyki ŁZKosz

Poniżej niespodzianki dla Państwa:
– Filmik z najlepszymi akcjami meczu przygotowany przez PKK 99,
– Cały mecz, który był transmitowany przez Bliżej Sportu TV, z wywiadami z trenerami na koniec.

Zachęcamy do oglądania i subskrybowania kanałów youtube: PKK 99 Pabianice, oraz Bliżej Sportu TV