Udostępnij:

Ośmiu zawodników zdobyło 10 punktów i więcej w meczu kadetów z drugą drużyną ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Na otwarcie rozgrywek ŁZKosz odnotowujemy spokojne zwycięstwo 131:52, przeciwko młodszej drużynie z Łodzi.

Goście zaskoczyli nas jedynie w 3 kwarcie, kiedy to rzucili aż 26 punktów. Pozostałe kwarty to spokojne prowadzenie Pabianiczan i kontrola przebiegu gry. Dużo szybkich ataków oraz dominacja pod tablicami ostatecznie zadecydowały o wysokiej wygranej naszego zespołu. Obserwacja pierwszego meczu napawa optymizmem i wskazuje obszary do dalszego doskonalenia na treningach.

W meczu wystąpili: Boniecki Jakub, Gawlas Jakub, Pierzchała Szymon, Skura Michał, Sysio Aleksander, Malcer Dawid, Malcer Krystian, Król Miłosz, Łoboda Jakub,Warmiński Aleksander,

Gratulujemy zwycięstwa chłopcom, a także debiutującemu na ławce trenerskiej PKK 99 Przemysławowi Grabowskiemu. Oby więcej takich zwycięstw !!