4. Przemek Kociszewski zdobywa brąz w Mistrzostwach Polski U19 !!!

Sponsor tytularny

10 czerwca 2020
Lider nie do pokonania
Udostępnij:

Po przerwie spowodowanej pandemią Koronawirusa – na parkiety powrócili nasi kadeci. Zadania nie mieli łatwego, przyszło bowiem zmierzyć im się ze zdecydowanym liderem tych rozgrywek czyli ŁKS-em Łódź. Po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej – ulegliśmy łodzianom 59:95.

24 lutego 2020
10 „trójek” kadetów
Udostępnij:

Dobra gra przeciwko obronie strefowej, z dużą liczbą celnych rzutów za 3 punkty pozwoliła naszym chłopcom rzucić 106 punktów w ataku przeciwko UMKS Księżak Łowicz. Rekord sezonu w liczbie zdobytych punktów zaliczył Aleksander Jęch.

17 lutego 2020
Wygrana (z) Ósemką
Udostępnij:

Mimo problemów kadrowych i gry w 8 zawodników, kadeci zagrali bardzo zespołowo, zdobywając w całym meczu 21 asyst, dołożyli do tego zespołową obronę, dzięki czemu pokonali młodszych kolegów z Ósemki Skierniewice 96:45.

10 lutego 2020
3 dni kadetów w Gdańsku
Udostępnij:

Pięć meczów na wysokim poziomie. Trzy ze starszymi rywalami i dwa z równieśnikami. Jedno zwycięstwo. Podróż pociągiem, obejrzenie spotkań międzynarodowej ligi koszykówki EYBL rocznika 2005. Dobry czas budowania integralności w zespole i problemy zdrowotne. Tak w skrócie można opisać 3 dni które nasi kadeci spędzili na turnieju międzynarodowym w Gdańsku.

30 stycznia 2020
Zwycięstwo na wyjeździe
Udostępnij:

Dzięki dobrze rozegranej drugiej połowie wygrywamy w Skierniewicach z drużyną Ósemki. Młodszy rywal postawił nam ciężkie warunki u siebie w hali. Dobry debiut w kadetach zanotował Kuba Gawlas, który zakończył mecz z 7 punktami na koncie. Końcowy wynik 58:77 dla PKK 99.

7 grudnia 2019
Rośnie forma kadetów

Kadeci pokazali dobrą formę strzelecką w meczu ze Skierniewicami i wygrali 95:74. Tydzień wcześniej odnieśli porażkę w ważnym meczu z Kutnem 52:78, mimo wyniku na styku w pierwszej połowie. Szkoda przegranej na wyjeździe, bo widać że forma chłopaków rośnie z tygodnia na tydzień.

27 listopada 2019
Kadeci po 4 kolejkach

Po czterech meczach w lidze ŁZKosz, podopieczni trenera Adama Jurgi osiągają bilans 3-1. Zwycięstwa ze Startem Łódź, a także zespołami z Łowicza: Bzurą, oraz Księżakiem. Przegrana z pierwszą drużyną ŁKS-u. Poniżej podsumowanie trzech ostatnich kolejek wojewódzkej ligi do lat 16.

14 października 2019
Kadeci rozpoczęli sezon z przytupem

W pierwszym spotkaniu wojewódzkiej ligi ŁZKosz, podopieczni trenera Jurgi pokonali Start Łódź 91:35. Po kilku porażkach na turniejach towarzystkich, w końcu przyszedł czas na zwycięstwo i to przed własną publicznością w meczu otwarcia sezonu.

6 października 2019
Turniejowa nauka

Bydgoszcz Basket Cup 2019 zakończony. Pięć trudny meczów, głównie z silniejszymi fizycznie przeciwnikami, były ostatnim sprawdzianem dla naszego zespołu, który za tydzień rozpoczyna zmagania w lidze ŁZKosz. Miejmy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w spotkaniach ligowych.

18 września 2019
Trening z Michałem Michalakiem

Dużo się ostatnio działo i dzieje w klubie! Turnieje, sparingi, mecze charytatywne, nabory do grup szkoleniowych.Gdzieś pomiędzy tym, naszych kadetów spotkała miła niespodzianka, bowiem na treningu odwiedził ich Michał Michalak – aktualny Mistrz Polski z drużyną Anwilu Włocławek, który pierwsze swoje koszykarskie kroki stawiał w Pabianicach pod okiem trenera Wiesława Wincka.

17 września 2019
Trzecie miejsce kadetów na turnieju w Tarnowie

Dwa zwycięstwa w czterech meczach to bilans podopiecznych trenera Adama Jurgi w pierwszym turnieju sparingowym rozegranym w sezonie 2019/2020. Gospodarzem turnieju był Tarnów.