3. Skrót meczu U16 Kadeci (7.06.2020 r.) vs. ŁKS I SG Łódź

Udostępnij:
10 czerwca 2020
Lider nie do pokonania
Udostępnij:

Po przerwie spowodowanej pandemią Koronawirusa – na parkiety powrócili nasi kadeci. Zadania nie mieli łatwego, przyszło bowiem zmierzyć im się ze zdecydowanym liderem tych rozgrywek czyli ŁKS-em Łódź. Po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej – ulegliśmy łodzianom 59:95.

24 lutego 2020
10 “trójek” kadetów
Udostępnij:

Dobra gra przeciwko obronie strefowej, z dużą liczbą celnych rzutów za 3 punkty pozwoliła naszym chłopcom rzucić 106 punktów w ataku przeciwko UMKS Księżak Łowicz. Rekord sezonu w liczbie zdobytych punktów zaliczył Aleksander Jęch.

17 lutego 2020
Wygrana (z) Ósemką

Mimo problemów kadrowych i gry w 8 zawodników, kadeci zagrali bardzo zespołowo, zdobywając w całym meczu 21 asyst, dołożyli do tego zespołową obronę, dzięki czemu pokonali młodszych kolegów z Ósemki Skierniewice 96:45.