Najnowsze wydarzenia
  1. Drugie miejsce kadetów. Pora na fazę finałową!
  2. 29 finał WOŚP 2019 (12.01.2019r.)
  3. Pabianice Basket Cup 18 (28-29.12.18r.)
  4. Pabianice Basket Cup 2018 za nami
  5. U16 – PKK99 Pabianice vs Start Łódź

Sponsorzy i Partnerzy PKK 99 Pabianice

Udostępnij:

Firmy, osoby, organizacje i fundacje z terenu naszego miasta i nie tylko,
które wspierają na różne sposoby funkcjonowanie naszego klubu:

 

Urząd Miejski w Pabianicach

Od wielu lat okazuje wielkie wsparcia dla działań naszego klubu poprzez  dodacje, oraz dostęp do obiektów sportowych na terenie miasta

Fundacja My Kochamy Pabianice

Fundacja „My Kochamy Pabianice” ma służyć mieszkańcom miasta Pabianic, pomagając w realizacji oczekiwań, na które władzom miasta brakuje środków własnych w budżecie, a pozyskanie ich finansowania zewnętrznego nie jest możliwe.

Zakład Energetyki Cieplnej w Pabianicach

To dzięki nim mamy ciepło w całym mieście 🙂

McART

Nowoczesne spojrzenie na usługi teleinformatyczne, wieloletnie i bogate doświadczenie przy projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań systemowych, elastyczność w obsłudze każdego Klienta a także kreatywny i nowatorski zespół pracowników, dla których problem jest zawsze wyzwaniem.

PSB Profi Sunbud

Firma wspiera działania inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych jak również firmy wykonawcze w trudnym procesie budowy domów, firm i innych obiektów budowlanych. Czynimy to z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością.

ProDJs Group

Oprawa muzyczna na meczach PKK 99 Pabianice. Kompleksowa obsługa imprez wszelkiego rodzaju – eventy sceniczne, wyjazdy i imprezy firmowe, wesela, studniówki, bankiety i bale – Tylko dobra zabawa!

Michalski.be

Projektowanie stron i sklepów internetowych, fotografia ślubna, okolicznościowa i produktowa, grafika, wizytówki, plakaty, ulotki, logo