Udostępnij:

Nasi 3 ligowcy zwycięsko rozpoczęli rozgrywki na własnym parkiecie. Pokonali zespół KKS Pro Basket Kutno 90:61.
Mecz tylko w pierwszej kwarcie miał wyrównany charakter 13:15. Od połowy drugiej kwarty coraz bardziej zaznaczała się przewaga naszych koszykarzy, którzy systematycznie zwiększali punktową różnicę (24:15).Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 31:12. To był czas popisowych akcji podopiecznych trenera Wiesława Wincka, który rotował składem, aby umożliwić wszystkim zawodnikom zdobycie punktów. Nasz zespół składający się z juniorów starszych, oraz kilku doświadczonych zawodnków pokazał wiele fajnych i miłych dla oka zagrań.

Licznie zebrana publiczność ok. 250 kibiców nie szczędziła braw i dopingu. W 4 kwarcie na parkiecie pojawiło się 3 trenerów PKK99 równocześnie, czyli Kuba Orłowski (skrzaci, młodzik młodszy, junior), Mateusz Grabowski (skrzaci, młodzik) i Adam Jurga (kadet i młodzik ), którzy również byli dopingowani przez swoich wychowanków

Na trybunach całe rodziny i grupki znajomych. Od przedszkolaków po seniorów.
Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i gorący doping

Dzięki wam to było święto Pabianickiej koszykówki męskiej !!!

Punkty zdobywali: Kuba Orlowski 16, Aleksander Placek 16 (4×3), Kowalewski Michał 14 (3×3), Mateusz Grabowski 14, Frątczak Bartłomiej 8, Adam Jurga 4, Aleksander Józwik 4 (+ znakomite przechwyty), Mateusz Szmidt 4, Dominik Jędrzejewski 4, Adam Ratajczyk 2, Jan Sobolewski 2, Konrad Czarnecki 2.

Teraz naszych koszykarzy czeka ciężki mecz na wyjeżdzie w Chełmnie a 17 grudnia o godz. 15:30 bardzo ciekawy mecz na naszym parkiecie z ŁKSem. Zapraszam do śledzenia poczynań naszych zawodników.