Udostępnij:

Dwa zwycięstwa i jedna porażka to bilans Tygrysów w kolejnym Turnieju Mini Basket Ligi. Nasi zawodnicy zaczęli pierwszy mecz od zwycięstwa 54:14 przeciwko drużynie Wilczyc, z którymi ostatnio przegraliśmy 2 punktami. Drugi mecz w pierwszej kwarcie był bardzo wyrównany, dopiero w drugiej kwarcie zaczęliśmy powiększać swoją przewagę by zakończyć mecz zwycięstwem 28:14 przeciwko. Niestety ostatni mecz z Panterami Śnieżnymi zaczęliśmy od kilku niecelnych rzutów. Dziewczyny zaczęły druga kwartę od wyniku 12:4. Do odrabiania strat wziął się Kacper Zajda, który po zbiórkach i przechwytach zdobywał kolejne punkty by doprowadzić do remisu 18:18. Niestety Pantery okazały się silniejsze od naszego zespołu, przegrywamy 28:22. Systematyczna praca zaczyna przynosić efekty, zawodnicy z treningu na trening robią coraz większe postępy. Zaczynamy zdobywać coraz to więcej punktów oraz grać zespołowo. TYGRYSY wystąpiły w składzie: Benio Lewandowski, Michał Gorzela, Kacper Zajda, Kuba Mikulski, Miłosz Król, Dawid Potargowicz, Bartek Stańko, Erwin Guminiak, Olek Jankowski, Kacper Pacześ, Grzesiek Jerzamnowski, Szymon Rosiński.