Udostępnij:

Pierwsza drużyna kadetów rozpoczęła sezon 2018/2019 od wysokiego zwycięstwa. Pokonaliśmy na wyjeździe drużynę UMKS Księżak Łowicz 106:49

Podopieczni trenera Adama Jurgi pokazali w tym meczu dwa oblicza. W pierwszej i trzeciej kwarcie byli bardzo pasywni w grze, nie ryzykowali w obronie odcięcia i nacisku na piłkę, oraz grali zbyt wolno w ataku. Druga i czwarta kwarta wyglądały całkowicie inaczej. Dzięki większej agresji i pasji w grze obronnej notowaliśmy przechwyty lub łatwe zbiórki i wyprowadzaliśmy skuteczne kontry. Graliśmy dobrze, zespołowo w ataku, ale mieliśmy też swoje  problemy na zbiórce. Grała i punktowała cała dwunastka. Liderem punktowym był Przemek Kociszewski który rzucił 24 punkty. Każdy w tym meczu punktował, aż pięciu zawodników zanotowało 10 „oczek” i więcej. Double-double miał Mateusz Okruszek (10 pkt. / 10 zb.) Setka pękła na 2 minuty do końca spotkania.

W najbliższej kolecje w niedzielę 4 listopada zmierzymy się na wyjeździe z drużyną GTK Głowno.
Przed nami ciężka praca, by umieć utrzymać wysoki poziom gry przez pełne 40 minut spotkania