Najnowsze informacje
  1. znajdziesz na naszym profilu Facebook
  2. znajdziesz na naszym profilu Facebook
  3. znajdziesz na naszym profilu Facebook
  4. Przemek Kociszewski zdobywa brąz w Mistrzostwach Polski U19 !!!
  5. Seniorzy 3 liga vs. ŁKS SG Łódź |13.03.2021|

U17 / Juniorzy / 3 liga – Najnowsze informacje

Udostępnij:
4 stycznia 2021
Juniorzy – Podsumowanie pierwszej rundy rozgrywek
Udostępnij:

4 zwycięstwa i 2 porażki to bilans podopiecznych trenera Adama Jurgi w lidze do lat 17 w pierwszej rundziej rozgrywek ŁZKosz. Pierwsza część sezonu stała pod znakiem częstych przesunięć meczy i zawirowań wokół terminarza. Oprócz rozgrywek juniorów – wielu zawodników uczestniczy w rozgrywkach 3 ligi.

20 października 2020
Trzecioligowe debiuty w Mogilnie
Udostępnij:

W miniony weekenend w Mogilnie ośmiu chłopców zaliczyło swój debiut w meczu seniorskim. Grając na pięknym obiekcie KS Pogoni, osłabieni brakiem starszych zawodników z Integry przegrywamy 76:93.

13 października 2020
Integra PKK 99 Pabianice – Startujemy z 3 ligą !!!
Udostępnij:

Miło nam poinformować, że  rozpoczęliśmy współpracę ze stowarzyszeniem INTEGRA CLUB Łódź. Od sezonu 2020/2021  najbardziej perspektywiczni młodzieżowcy naszego klubu, a także czterech zawodników niesłyszących z klubu ŁKSG będzie zbierać swoje doświadczenie na parkietach 3 ligi męskiej.

5 października 2020
Drugie miejsce Juniorów w Olsztynie
Udostępnij:

To było świetne przetarcie przed rozgrywkami ligowymi juniorów, które startują już za dwa tygodnie. Zawodnicy rocznika 2004/2005/2006, wsparci trzema starszymi od siebie zawodnikami rozegrali cztery trudne mecze na turnieju im. A Grzegorzewskiego w Olsztynie i finalnie zajęli drugie miejsce w rywalizacji. 

28 września 2020
Sukcesy naszych byłych zawodników w Mistrzostwach Polski Kadetów
Udostępnij:

Kuba Ozga wraz z drużyną Śląska Wrocław został Mistrzem Polski do lat 16. Przemek Kociszewski z drużyną TKM Włocławek zajął w turnieju szóste miejsce. Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesach zawodników, którzy jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowali barwy PKK 99 Pabianice.

28 września 2020
Udane mecze towarzyskie z Radomiem
Udostępnij:

To był bardzo ciekawa i wartościowa niedziela pod kątem szkoleniowym dla naszych Juniorów i Młodzików. Do Pabianic przyjechały bowiem drużyny z Radomia. Każda kategoria wiekowa rozegrała mecz i rewanż.